ריטריט - אורטופדיה רגשית 16-15 לאוגוסט 2024 - לפרטים ושריון מקום - לחצו כאן

טבע האדם

מפגשי טבע לטרנספורמציה, ריפוי והכרת עומקים חדשים בתוכך.

אנחנו הטבע והוא בתוכנו, כל שקיעה מופלאה שראית, כל נהר ומפל מים עוצמתי שפקח את עיניך בהתפעמות, לשונות אש מדורה מהפנטת או רוח נעימה שליטפה את פניך – כל אלו נמצאים בתוכך בתנועה מתמדת, גם ברגע זה, לאיזה מהם את מתחברת יותר?

האש – זו שלעיתים היא חום אנושי מקרב ומרפא, ולעיתים מתפרצת ככעס בלתי נשלט הזורע סביבו הרס, ביטוי כעס במרחב מוגן מאפשר טרנספורמציה של אגרסיביות לאסרטיביות. גם אש המיניות (אנרגית הקונדליני) המופלאה המבקשת הרמוניה בין   ביטויי העונג המשכרים, לבין התמרה לכוח יצירתי והנעה לפעולה.

המים – יש פעמים שהם הגועשים בדרמה של שיטפון רגשי שבקלות שואב אליו אנשים נוספים שנסחפים למערבולת, לפעמים זה קטרזיס של פורקן רגשי מבורך כשהסכר סוף סוף נפתח ולפעמים הם שקטים וצלולים, מאפשרים לנו לראות נכוחה עמוק לתוכנו.

האדמה – פעמים היא חולות נודדים של חיפוש פנימי אינסופי, פעמים אדמה כבדה חסרת פוריות ומתסכלת ולפעמים היא סלע יציב של ערך עצמי ברור ובהיר כמו קריסטל יפיפייה.

והרוח –  לפעמים נעימה כמו בריזת אביב שמלטפת את הלב, לפעמים סופת טייפון מסוכנת של דרמה פנימית ולפעמים רוח של הנושאת גבוה גבוה אל חזון, מעוף השראה והנעה לפעולה.

ע"פ ראייתי, עבודה נכונה עם 4 האלמנטים של הטבע מאפשרת לנו להתעורר אל העוצמות האדירות הקיימות בתוכנו, ומכאן למימוש עומקים חדשים של חיבור להוויה המאוחדת והאוהבת שאנחנו במקור, זה גן העדן עליו קראנו באגדות, זה הבית, הליבה היציבה בתוכנו.

אני מזמין אותך ל 4 ימי חניכה בטבע, 4 ימי ג' אחת לשבוע, בכל מפגש ( 09:00 עד 15:00) נעבוד עם אלמנט אחר, מכיוונים חדשים, רעננים והכי חשוב מעצימים ומשמחים.

מים – זרימה, בהירות, שטיפה, ניקיון,  הזנה.

אש – מדורה, חום, שייכות, שריפה, כיליון, ניקוי, בישול, אור.

אדמה – קרקוע, קבר, יציבות, הזנה, סוף, התחלה.

רוח – מעוף, ראיה מרחבית, סופה, רוח עדינה ומלטפת, הוריקן.

 

התאריכים הקרובים הם:

יוני 2021 = 4 ימי ג' כל יום מ: 09:00 עד 15:00 מפגש ראשון ב: 1 ליוני

יולי 2021 =  4 ימי א' כל יום מ: 09:00 עד 15:00 מפגש ראשון ב 4 ליולי

לכל שאלה נוספת לגבי פרטים, מיקום ושאלות נוספות, מוזמנים לצור קשר בשמחה.

באהבה רבה,

גלעד שימרון.

בוגרים משתפים

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בקרוב

רגע, מגיעה לך מתנה מיוחדת ממני...

לקבלת המדריך ׳10 טיפים לחיים בריאים׳ חינם השאירו שם וטלפון ותועברו מיד למדריך