הבטיחו את מקומכם בכנס אורטופדיה רגשית 2.2.23

קורס אורטופדיה רגשית

מהי אורטופדיה רגשית?

"אבחון וטיפול בבעיות וטראומות רגשיות ע"פ הביטוי הגופני שלהן"

הצטרפו אלינו לקורס המלמד טכניקות מתקדמות לעולם האימון והטיפול.

זה הזמן לרכוש ידע חדשני ואינטגרטיבי הפורץ את גבולות המוכר והידוע, בכל הקשור להבנת השיח שבין כאבים פיזיים לתהליכים רגשיים, כפי שהם מבטאים עצמם בגוף הפיזי, יחד עם כלים לריפוי עצמי וטיפוח הרגלים חדשים תומכי בריאות, מתוך ראיה הוליסטית, הבנת אתגרי הנשמה, הקשבה ואהבה עצמית.

למי הקורס מתאים?

לאורך השנים שייפנו בתשומת לב רבה את מבנה הקורס ומערכי השיעור, כך שיהיו בשפה ברורה ונגישה לכולם ויחד עם זאת ברמה מקצועית קלינית גבוהה, אני יכול לומר שהצלחנו, זה מה מאפשר לגברים ונשים שאינם באים מעולמות הטיפול ליהנות מלמידה משמעותית ולמקסם את תהליכי הריפוי עבור עצמם.

יחד עם זאת, ערך מוסף אדיר יקבלו בקורס מטפלים ומטפלות אשר באים ממגוון עולמות האימון והטיפול, חיבורים חדשים, העמקה, יחד עם פרקטיקום אשר ישדרג משמעותית את מרחב הטיפולי בו הם נמצאים.

גישת win win: חשוב לציין כי הקורס משלב תהליך אישי ומקצועי כאחד, זאת כחלק מהחזון והתפיסה של גישת אורטופדיה רגשית, המאמינה כי מטפל ומטפלת טובים, הם אלו אשר מטפלים ומעמיקים כל הזמן.

בסיום הקורס תצטרפו לקהילה גדולה ותוססת של מטפלים ומטפלות, רופאות ותרפיסטיות, פסיכולוגים, מטפלים סינים, מטפלים במגע, רפלקסולוגיות, מורות ליוגה, פילאטיס ועוד, אשר דוברים את שפת אורטופדיה רגשית ומבינים את האתגר והמשמעות הרגשית הנמצאת בבסיס הכאב האורטופדי ועוד הרבה מעבר לכך.

חשוב לדעת: מבנה הקורס, מערכי השיעור והתרגולים המתקיימים בו,  מאפשרים תהליך אישי ומקצועי עמוק ומתגמל ביותר, באופן שיאפשר לך ליישם פרקטיקות מסוימות כבר אחרי השיעור הראשון , דגש ניתן על הבנת החומר ויישומו בחיי היום יום

להלן רשימת הפעילויות והקורסים הקרובים:

זום משולב – מרץ

מתכונת קורס מנצחת לאנשים שהזמן שלהם יקר ורוצים גם פרונטלי וגם מהבית בזום בכיף, 12 מפגשים עוקבים, שיתקיימו בימי ראשון מ 17:00 עד 21:00 כאשר מתוכם 4 הם פורנטליים בסטודיו לטובת פרקטיקום, הדגמות ובסיום גם תעודות, מפגש ראשון ב 12 למרץ.

בנימינה – מאי 2023

5 ימי רביעי של חודש מאי, כל יום מ 09:00 עד 16:30 מפגש ראשון ב 3 למאי, ההרשמה בעיצומה.

ראשון לציון – מאי 2023

12 מפגשים מרתקים אחת לשבוע בימי ג' אחה"צ 17:00-21:00 מפגש ראשון ב 2 למאי, ההרשמה בעיצומה.

תל אביב – יולי 2023 ( קורס קיץ  מרוכז)

כמידי שנה, גם הקיץ יתקיים קורס במתכונת מרוכזת של 5 ימים ברצף, מיום א' 2 ליולי ועד יום ה' 5 ליולי, כל יום מ 09:00 עד 16:30 ( כולל 2 הפסקות במהלך היום) זו מתכונת נהדרת לאנשים עסוקים שמעוניינים בקורס פרונטלי מלא.   הקורס יתקיים בסטודיו ליוגה בשכונת בבלי.

**חדש**  וזמין לרכישה קורס אינטרנטי- 10 שיעורים מרתקים של 3 שעות כ"א, כולל כל החיבורים, המדיטציות והתרגולים, לצפייה מושלמת בזמן שלך, אחת לשבוע (ביום שיתואם איתך מראש)  ישלח אליך שיעור נוסף עד סיום הקורס. 

הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכם באחד הקורסים הקרובים, השאירו פרטים לשיחת התאמה ונצור איתכם קשר במהרה.אי

  • ההרשמה לכל הפעילויות בעיצומה, צרו קשר לשיחת יעוץ והבטיחו את מקומכם מעכשיו.

בוגרים משתפים

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בקרוב

רגע, מגיעה לך מתנה מיוחדת ממני...

לקבלת המדריך ׳10 טיפים לחיים בריאים׳ חינם השאירו שם וטלפון ותועברו מיד למדריך