ריטריט אורטופדיה רגשית 'סנכרון' - סופ"ש אחד עם מיטב החומרים מבית היוצר של אורטופדיה רגשית !!

קורס אורטופדיה רגשית

מהי אורטופדיה רגשית?

"אבחון וטיפול בבעיות וטראומות רגשיות ע"פ הביטוי הגופני שלהן"

הצטרפו אלינו לקורס המלמד טכניקות מתקדמות לעולם האימון והטיפול.

זה הזמן לרכוש ידע חדשני ואינטגרטיבי הפורץ את גבולות המוכר והידוע, בכל הקשור להבנת השיח שבין כאבים פיזיים לתהליכים רגשיים, כפי שהם מבטאים עצמם בגוף הפיזי, יחד עם כלים לריפוי עצמי וטיפוח הרגלים חדשים תומכי בריאות, מתוך ראיה הוליסטית, הבנת אתגרי הנשמה, הקשבה ואהבה עצמית.

למי הקורס מתאים?

לאורך השנים שייפנו בתשומת לב רבה את מבנה הקורס ומערכי השיעור, כך שיהיו בשפה ברורה ונגישה לכולם ויחד עם זאת ברמה מקצועית קלינית גבוהה, אני יכול לומר שהצלחנו, זה מה מאפשר לגברים ונשים שאינם באים מעולמות הטיפול ליהנות מלמידה משמעותית ולמקסם את תהליכי הריפוי עבור עצמם.

יחד עם זאת, ערך מוסף אדיר יקבלו בקורס מטפלים ומטפלות אשר באים ממגוון עולמות האימון והטיפול, חיבורים חדשים, העמקה, יחד עם פרקטיקום אשר ישדרג משמעותית את מרחב הטיפולי בו הם נמצאים.

גישת win win: חשוב לציין כי הקורס משלב תהליך אישי ומקצועי כאחד, זאת כחלק מהחזון והתפיסה של גישת אורטופדיה רגשית, המאמינה כי מטפל ומטפלת טובים, הם אלו אשר מטפלים ומעמיקים כל הזמן.

בסיום הקורס תצטרפו לקהילה גדולה ותוססת של מטפלים ומטפלות, רופאות ותרפיסטיות, פסיכולוגים, מטפלים סינים, מטפלים במגע, רפלקסולוגיות, מורות ליוגה, פילאטיס ועוד, אשר דוברים את שפת אורטופדיה רגשית ומבינים את האתגר והמשמעות הרגשית הנמצאת בבסיס הכאב האורטופדי ועוד הרבה מעבר לכך.

חשוב לדעת: מבנה הקורס, מערכי השיעור והתרגולים המתקיימים בו,  מאפשרים תהליך אישי ומקצועי עמוק ומתגמל ביותר, באופן שיאפשר לך ליישם פרקטיקות מסוימות כבר אחרי השיעור הראשון , דגש ניתן על הבנת החומר ויישומו בחיי היום יום.

הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכם באחד הקורסים הקרובים

לפניך מועדי הקורסים הקרובים:  

  • 1 למרץ 2022 רשל"צ: מתכונת נוחה של אחת לשבוע בימי ג' אחה"צ משעה 17:00 עד 21:00 מפגש ראשון ב 1 למרץ 12X מפגשים ( במיקום נוח קרוב לרכבת משה דיין) 
  • 3 למרץ במתכונת זום נוחה: של 12 מפגשים, אחת לשבוע  בימי חמישי 17:00 עד 21:00 זהו קורס מלא ושלם, מפגש ראשון 3.3.22 לפרטים נוספים השאירו פרטים.
  • 7 למרץ 2022 במושב ביצרון: אחת לשבוע בימי שני, מ: 09:00 עד 13:00 במתכונת נוחה של 12 מפגשים.
  • 13 למרץ 2022 במושב עין ורד: אחת לשבוע בימי ראשון בבוקר מ 17:00 עד 21:00 X 12 מפגשים.
  • מאי 2022 מטולה: פעמיים בימים רביעי, חמישי ושישי עוקבים בתאריכים 18.19.20 וגם בשבוע הבא ימים 25.26 
  • ההרשמה לכל הפעילויות בעיצומה, צרו קשר לשיחת יעוץ והבטיחו את מקומכם מעכשיו.

בוגרים משתפים

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בקרוב

רגע, מגיעה לך מתנה מיוחדת ממני...

לקבלת המדריך ׳10 טיפים לחיים בריאים׳ חינם השאירו שם וטלפון ותועברו מיד למדריך