סמינר עומק - אורטופדיה רגשית 2-3 במאי 2024 - לפרטים ושריון מקום - לחצו כאן

קורס אורטופדיה רגשית

מהי אורטופדיה רגשית?

"אבחון וטיפול בבעיות וטראומות רגשיות ע"פ הביטוי הגופני שלהן"

הצטרפו אלינו לקורס המלמד טכניקות מתקדמות לעולם האימון והטיפול.

זה הזמן לרכוש ידע חדשני ואינטגרטיבי הפורץ את גבולות המוכר והידוע, בכל הקשור להבנת השיח שבין כאבים פיזיים לתהליכים רגשיים, כפי שהם מבטאים עצמם בגוף הפיזי, יחד עם כלים לריפוי עצמי וטיפוח הרגלים חדשים תומכי בריאות, מתוך ראיה הוליסטית, הבנת אתגרי הנשמה, הקשבה ואהבה עצמית.

למי הקורס מתאים?

הקורס מיועד בעיקר לגברים ונשים מעולמות האימון, הטיפול והתנועה על גווניו, אשר מבקשים לקבל ידע, כלים והתנסות אישית בתהליכי ריפוי עצמי משמעותי.

לאורך השנים שפרנו בתשומת לב רבה את מבנה הקורס ומערכי השיעור, כך שיהיו בשפה ברורה ונגישה לכולם ויחד עם זאת ברמה מקצועית קלינית גבוהה, אני יכול לומר שהצלחנו, זה מה מאפשר גם לגברים ונשים שאינם באים מעולמות הטיפול ליהנות מלמידה משמעותית ולמקסם את תהליכי הריפוי עבור עצמם.

יחד עם זאת, ערך מוסף אדיר יקבלו בקורס מטפלים ומטפלות אשר באים ממגוון עולמות האימון והטיפול, חיבורים חדשים, העמקה, יחד עם פרקטיקום אשר ישדרג משמעותית את מרחב הטיפולי בו הם נמצאים.

גישת win win: חשוב לציין כי הקורס משלב תהליך אישי ומקצועי כאחד, זאת כחלק מהחזון והתפיסה של גישת אורטופדיה רגשית, המאמינה כי מטפל ומטפלת טובים, הם אלו אשר מטפלים ומעמיקים כל הזמן.

בסיום הקורס תצטרפו לקהילה גדולה ותוססת של מטפלים ומטפלות, רופאות ותרפיסטיות, פסיכולוגים, מטפלים סינים, מטפלים במגע, רפלקסולוגיות, מורות ליוגה, פילאטיס ועוד, אשר דוברים את שפת אורטופדיה רגשית ומבינים את האתגר והמשמעות הרגשית הנמצאת בבסיס הכאב האורטופדי ועוד הרבה מעבר לכך.

חשוב לדעת: מבנה הקורס, מערכי השיעור והתרגולים המתקיימים בו,  מאפשרים תהליך אישי ומקצועי עמוק ומתגמל ביותר, באופן שיאפשר לך ליישם פרקטיקות מסוימות כבר אחרי השיעור הראשון , דגש ניתן על הבנת החומר ויישומו בחיי היום יום

להלן רשימת הפעילויות והקורסים הקרובים: 

ראשל"צ – קורס פרונטלי מלא – מתחילים ב 21.5.24 בימי שלישי מ 20:30-17:00 סדרה של 12 מפגשים מרתקים, אחת לשבוע בימי שלישי אחה"צ, זהו הקורס המלא, לתשומת ליבך – הבטיחו את מקומכם כעת, השאירו פרטים וניצור עמכם קשר 

נווה שלום – קורס פרונטלי מלא – מתחילים ב 22.5.24 ימי רביעי בבוקר 09:00-12:30 סדרה של  12 מפגשים מרתקים אחת לשבוע בימי רביעי בבוקר, זהו הקורס המלא, לתשומת ליבך – הבטיחו את מקומכם כעת, השאירו פרטים וניצור עמכם קשר.

  • ההרשמה לכל הפעילויות בעיצומה, צרו קשר לשיחת יעוץ והבטיחו את מקומכם מעכשיו.

יש לך שאלות?

השאירו פרטים

ואחזור ממש בקרוב

בוגרים משתפים

**חדש**  וזמין לרכישה קורס דיגיטלי 10 שיעורים סופר משמעותיים ומרתקים של 2.5 שעות כ"א בממוצע, אז הנה מה שתקבלו: 

  • גישה לצפייה ישירה אצלך בבית בנוחות שלך
  • פתוח לצפייה 24 שעות ביממה.
  • ניתן לצפות בכל שיעור כמה פעמים שרוצים.
  • זה כולל ספר הקורס המקיף והמפואר
  • כולל גם את מפת אורטופדיה רגשית העדכנית.
  • כולל קבוצת ווצאפ לשאלות ותשובות.
  • כולל 2 מפגשי פרקטיקום בכל מקום בארץ במתנה.
  • ניתן לרכישה עכשיו במחיר מבצע ! 

הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכם באחד הקורסים הקרובים, השאירו פרטים לשיחת התאמה ונצור אתכם קשר במהרה.

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בקרוב

רגע, מגיעה לך מתנה מיוחדת ממני...

לקבלת המדריך ׳10 טיפים לחיים בריאים׳ חינם השאירו שם וטלפון ותועברו מיד למדריך