כתוב את הכותרת כאן כתוב את הכותרת כאן כתוב את הכותרת כאן כתוב את הכותרת כאן

קורס אורטופדיה רגשית

מהי אורטופדיה רגשית?

"אבחון וטיפול בבעיות וטראומות רגשיות ע"פ הביטוי הגופני שלהן"

הצטרפו אלינו לקורס המלמד טכניקות מתקדמות לעולם האימון והטיפול.

זה הזמן לרכוש ידע חדשני ואינטגרטיבי הפורץ את גבולות המוכר והידוע, בכל הקשור להבנת השיח שבין כאבים פיזיים לתהליכים רגשיים, כפי שהם מבטאים עצמם בגוף הפיזי, יחד עם כלים לריפוי עצמי וטיפוח הרגלים חדשים תומכי בריאות, מתוך ראיה הוליסטית, הבנת אתגרי הנשמה, הקשבה ואהבה עצמית.

למי הקורס מתאים?

לאורך השנים שייפנו בתשומת לב רבה את מבנה הקורס ומערכי השיעור, כך שיהיו בשפה ברורה ונגישה לכולם ויחד עם זאת ברמה מקצועית קלינית גבוהה, אני יכול לומר שהצלחנו, זה מה מאפשר לגברים ונשים שאינם באים מעולמות הטיפול ליהנות מלמידה משמעותית ולמקסם את תהליכי הריפוי עבור עצמם.

יחד עם זאת, ערך מוסף אדיר יקבלו בקורס מטפלים ומטפלות אשר באים ממגוון עולמות האימון והטיפול, חיבורים חדשים, העמקה, יחד עם פרקטיקום אשר ישדרג משמעותית את מרחב הטיפולי בו הם נמצאים.

גישת win win: חשוב לציין כי הקורס משלב תהליך אישי ומקצועי כאחד, זאת כחלק מהחזון והתפיסה של גישת אורטופדיה רגשית, המאמינה כי מטפל ומטפלת טובים, הם אלו אשר מטפלים ומעמיקים כל הזמן.

בסיום הקורס תצטרפו לקהילה גדולה ותוססת של מטפלים ומטפלות, רופאות ותרפיסטיות, פסיכולוגים, מטפלים סינים, מטפלים במגע, רפלקסולוגיות, מורות ליוגה, פילאטיס ועוד, אשר דוברים את שפת אורטופדיה רגשית ומבינים את האתגר והמשמעות הרגשית הנמצאת בבסיס הכאב האורטופדי ועוד הרבה מעבר לכך.

חשוב לדעת: מבנה הקורס, מערכי השיעור והתרגולים המתקיימים בו,  מאפשרים תהליך אישי ומקצועי עמוק ומתגמל ביותר, באופן שיאפשר לך ליישם פרקטיקות מסוימות כבר אחרי השיעור הראשון , דגש ניתן על הבנת החומר ויישומו בחיי היום יום.

להלן רשימת הפעילויות והקורסים הקרובים :

חודש מאי 2022 

מזכרת בתיה: קורס במתכונת נוחה של 12 מפגשי בוקר בני 4 שעות כ"א, מ 09:00 עד 13:00 בימי שני, מפגש ראשון ב 2 למאי.

מטולה: קורס במתכונת מפוצלת ונוחה של 3 ימים ברצף, הפסקה של שבוע ועוד יומיים, התאריכים הם: 

18-19 למאי ( ימים רביעי וחמישי ) משעה 09:00 עד 16:30וגם יום שישי 20.5 משעה 09:00 עד 13:00

25-26 למאי ( ימים רביעי וחמישי) משעה 09:00 עד 16:30

יוני 2022

סמינר אורטופדיה רגשית – ( דו יומי) יום ה' 9 ליוני מ: 09:00 עד 16:00 + יום שישי 10 ליוני מ: 09:00 עד 13:30 מדובר ביום וחצי, בהם נעמיק אל החיבורים, המשמעויות והתרגולים החוויתים בגישת אורטופדיה רגשית, פרטים נוספים, מיקום ומחירים, ניתן למצוא בדף הייעודי כאן באתר.

יולי 2022 בתל אביב

כמיטב המסורת, גם השנה יתקיים קורס הקיץ במתכונת מרוכזת של 5 ימים ברצף, מיום ראשון 17.7 ועד יום חמישי 21.7 כל יום מ: 09:00 עד 16:00 אנו מזמינים אתכם לקורס שהוא חוויה מדהימה וקפיצת התפתחות אישית ומקצועית, לשיחת תיאום השאירו פרטים ונצור עימכם קשר בהקדם.   

אוגוסט 2022 

בקרוב נעדכן על הפעילויות אוגוסט,

ספטמבר 2022

הקורס יתקיים בישוב צוקי ים במתכונת נוחה של 5 מפגשים עוקבים אחת לשבוע בימי חמישי, משעה 09:00 עד 16:00 מפגש ראשון ב 1 לספטמבר. 

נובמבר 2022

ברשל"צ – אחת לשבוע בימי ג' אחה"צ, מ 17:00 עד 21:00 X 12 מפגשים מרתקים, מפגש ראשון ב 2 לנוב' ההרשמה בעיצומה.

הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכם באחד הקורסים הקרובים, השאירו פרטים לשיחת התאמה ונצור איתכם קשר במהרה.

  • ההרשמה לכל הפעילויות בעיצומה, צרו קשר לשיחת יעוץ והבטיחו את מקומכם מעכשיו.

בוגרים משתפים

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בקרוב

רגע, מגיעה לך מתנה מיוחדת ממני...

לקבלת המדריך ׳10 טיפים לחיים בריאים׳ חינם השאירו שם וטלפון ותועברו מיד למדריך