סמינר עומק - אורטופדיה רגשית 8-7 ספטמבר 2023 - לפרטים ושריון מקום - לחצו כאן

קורס אורטופדיה רגשית

מהי אורטופדיה רגשית?

"אבחון וטיפול בבעיות וטראומות רגשיות ע"פ הביטוי הגופני שלהן"

הצטרפו אלינו לקורס המלמד טכניקות מתקדמות לעולם האימון והטיפול.

זה הזמן לרכוש ידע חדשני ואינטגרטיבי הפורץ את גבולות המוכר והידוע, בכל הקשור להבנת השיח שבין כאבים פיזיים לתהליכים רגשיים, כפי שהם מבטאים עצמם בגוף הפיזי, יחד עם כלים לריפוי עצמי וטיפוח הרגלים חדשים תומכי בריאות, מתוך ראיה הוליסטית, הבנת אתגרי הנשמה, הקשבה ואהבה עצמית.

למי הקורס מתאים?

לאורך השנים שפרנו בתשומת לב רבה את מבנה הקורס ומערכי השיעור, כך שיהיו בשפה ברורה ונגישה לכולם ויחד עם זאת ברמה מקצועית קלינית גבוהה, אני יכול לומר שהצלחנו, זה מה מאפשר לגברים ונשים שאינם באים מעולמות הטיפול ליהנות מלמידה משמעותית ולמקסם את תהליכי הריפוי עבור עצמם.

יחד עם זאת, ערך מוסף אדיר יקבלו בקורס מטפלים ומטפלות אשר באים ממגוון עולמות האימון והטיפול, חיבורים חדשים, העמקה, יחד עם פרקטיקום אשר ישדרג משמעותית את מרחב הטיפולי בו הם נמצאים.

גישת win win: חשוב לציין כי הקורס משלב תהליך אישי ומקצועי כאחד, זאת כחלק מהחזון והתפיסה של גישת אורטופדיה רגשית, המאמינה כי מטפל ומטפלת טובים, הם אלו אשר מטפלים ומעמיקים כל הזמן.

בסיום הקורס תצטרפו לקהילה גדולה ותוססת של מטפלים ומטפלות, רופאות ותרפיסטיות, פסיכולוגים, מטפלים סינים, מטפלים במגע, רפלקסולוגיות, מורות ליוגה, פילאטיס ועוד, אשר דוברים את שפת אורטופדיה רגשית ומבינים את האתגר והמשמעות הרגשית הנמצאת בבסיס הכאב האורטופדי ועוד הרבה מעבר לכך.

חשוב לדעת: מבנה הקורס, מערכי השיעור והתרגולים המתקיימים בו,  מאפשרים תהליך אישי ומקצועי עמוק ומתגמל ביותר, באופן שיאפשר לך ליישם פרקטיקות מסוימות כבר אחרי השיעור הראשון , דגש ניתן על הבנת החומר ויישומו בחיי היום יום

להלן רשימת הפעילויות והקורסים הקרובים:

כפ"ס –  מתחיל ב 8 לאוקטובר ( מתכונת אחה"צ) 

אחת לשבוע בימי א' אחה"צ, מ 17:00 עד 21:00 * 12 מפגשים, זהו הקורס המקיף עם כל החיבורים, המדיטציות והתירגולים, קורס חובה למאמנים ומטפלים שמרגישים שהגיע הזמן לשלב הבא שלהם. 

נווה שלום – מתחיל ב 10.10.23 ( מתכונת אחה"צ) 

12 מפגשים אחת לשבוע בימי ג' אחה"צ (17:30 עד 21:30) קורס מקיף בו נעמיק אל כל החיבורים הרגשיים המרפאים, המדיטציות והתרגולים החשובים, הקורס מומלץ מאד לכל מי שריפוי עצמי חשוב לו ומרגיש בשל לתהליך, זה הזמן בשבילך. ( הקורס יתקיים במרכז הרוחני בנווה שלום)

רשל"צ – מתחיל ב 9 לינואר 2024 ( מתכונת אחה"צ) 

12 מפגשים אחת לשבוע בימי ג' אחה"צ (17:00- 21:00)  בהם נצלול ונעמיק אל החיבורים המרפאים, המשמעויות והתרגולים המדהימים מבית אורטופדיה רגשית, הצטרפו עכשיו במחיר מוזל של הרשמה מוקדמת והבטיחו את מקומכם בקורס הקרוב ברשל"צ

**חדש**  וזמין לרכישה קורס דיגיטלי 10 שיעורים סופר משמעותיים ומרתקים של 2.5 שעות כ"א בממוצע, כאן תקבלו: 

  • גישה לצפייה ישירה אצלך בבית בנוחות שלך
  • פתוח לצפייה בכל שעה  שתרצי.
  • ניתן לצפות כמה פעמים שרוצים.
  • כולל ספר הקורס המקיף והמפואר
  • כולל מפת אורטופדיה רגשית העדכנית.
  • כולל קבוצת ווצאפ לשאלות ותשובות.
  • כולל 2 מפגשי פרקטיקום בכל מקום בארץ במתנה.
  • ניתן לרכישה עכשיו במחיר מבצע רק לחודשי הקיץ ! 

הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכם באחד הקורסים הקרובים, השאירו פרטים לשיחת התאמה ונצור אתכם קשר במהרה.

  • ההרשמה לכל הפעילויות בעיצומה, צרו קשר לשיחת יעוץ והבטיחו את מקומכם מעכשיו.

יש לך שאלות?

השאירו פרטים

ואחזור ממש בקרוב

בוגרים משתפים

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בקרוב

רגע, מגיעה לך מתנה מיוחדת ממני...

לקבלת המדריך ׳10 טיפים לחיים בריאים׳ חינם השאירו שם וטלפון ותועברו מיד למדריך