הבטיחו את מקומכם בכנס אורטופדיה רגשית 2.2.23

קורס אורטופדיה רגשית

מהי אורטופדיה רגשית?

"אבחון וטיפול בבעיות וטראומות רגשיות ע"פ הביטוי הגופני שלהן"

הצטרפו אלינו לקורס המלמד טכניקות מתקדמות לעולם האימון והטיפול.

זה הזמן לרכוש ידע חדשני ואינטגרטיבי הפורץ את גבולות המוכר והידוע, בכל הקשור להבנת השיח שבין כאבים פיזיים לתהליכים רגשיים, כפי שהם מבטאים עצמם בגוף הפיזי, יחד עם כלים לריפוי עצמי וטיפוח הרגלים חדשים תומכי בריאות, מתוך ראיה הוליסטית, הבנת אתגרי הנשמה, הקשבה ואהבה עצמית.

למי הקורס מתאים?

לאורך השנים שייפנו בתשומת לב רבה את מבנה הקורס ומערכי השיעור, כך שיהיו בשפה ברורה ונגישה לכולם ויחד עם זאת ברמה מקצועית קלינית גבוהה, אני יכול לומר שהצלחנו, זה מה מאפשר לגברים ונשים שאינם באים מעולמות הטיפול ליהנות מלמידה משמעותית ולמקסם את תהליכי הריפוי עבור עצמם.

יחד עם זאת, ערך מוסף אדיר יקבלו בקורס מטפלים ומטפלות אשר באים ממגוון עולמות האימון והטיפול, חיבורים חדשים, העמקה, יחד עם פרקטיקום אשר ישדרג משמעותית את מרחב הטיפולי בו הם נמצאים.

גישת win win: חשוב לציין כי הקורס משלב תהליך אישי ומקצועי כאחד, זאת כחלק מהחזון והתפיסה של גישת אורטופדיה רגשית, המאמינה כי מטפל ומטפלת טובים, הם אלו אשר מטפלים ומעמיקים כל הזמן.

בסיום הקורס תצטרפו לקהילה גדולה ותוססת של מטפלים ומטפלות, רופאות ותרפיסטיות, פסיכולוגים, מטפלים סינים, מטפלים במגע, רפלקסולוגיות, מורות ליוגה, פילאטיס ועוד, אשר דוברים את שפת אורטופדיה רגשית ומבינים את האתגר והמשמעות הרגשית הנמצאת בבסיס הכאב האורטופדי ועוד הרבה מעבר לכך.

חשוב לדעת: מבנה הקורס, מערכי השיעור והתרגולים המתקיימים בו,  מאפשרים תהליך אישי ומקצועי עמוק ומתגמל ביותר, באופן שיאפשר לך ליישם פרקטיקות מסוימות כבר אחרי השיעור הראשון , דגש ניתן על הבנת החומר ויישומו בחיי היום יום

להלן רשימת הפעילויות והקורסים הקרובים:

  • דצמבר 2022 (חנוכה) – אילת, הללויה!

מתחילים בימים  ד'+ה' 21 ו 22 (09:00 עד 17:00) ויום שישי  23.12 (09:00 עד 12:00 בלבד)     

ממשיכים ביום א' 25.12  09:00 עד 17:00  ומסיימים ביום ב' 26 ( 09:00 עד 13:00) עם קבלת תעודות חגיגית.

מודיעין – ינואר 2023 !! 

12 מפגשים מרתקים – אחת לשבוע בימי שני אחה"צ (17:00 עד 21:00) מתחילים ב 2 לינואר, ההרשמה בעיצומה.

פברואר 2023 – כנס אורטופדיה רגשית, הנווה שלום ! 

3 ימים של ריפוי וחגיגה עם מיטב החומרים מבית אורטופדיה רגשית, אשר יתקיימו במלון המפנק בנווה שלום, ניתן להשתתף בכנס  עם לינה וקיימת גם אפשרות יומית, לתוכנייה המלאה ולהצטרפות, לחצו על הלשונית בראש העמוד.

ראשון לציון – מאי 2023

12 מפגשים מרתקים אחת לשבוע בימי ג' אחה"צ 17:00-21:00 מפגש ראשון ב 2 למאי, ההרשמה בעיצומה.

**חדש**  זמין לרכישה קורס אינטרנטי- 10 שיעורים מרתקים של 3 שעות כ"א, כולל כל החיבורים, המדיטציות והתרגולים, לצפייה מושלמת בזמן שלך, אחת לשבוע (ביום שיתואם איתך מראש)  ישלח אליך שיעור נוסף עד סיום הקורס. 

הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכם באחד הקורסים הקרובים, השאירו פרטים לשיחת התאמה ונצור איתכם קשר במהרה.

  • ההרשמה לכל הפעילויות בעיצומה, צרו קשר לשיחת יעוץ והבטיחו את מקומכם מעכשיו.

בוגרים משתפים

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בקרוב

רגע, מגיעה לך מתנה מיוחדת ממני...

לקבלת המדריך ׳10 טיפים לחיים בריאים׳ חינם השאירו שם וטלפון ותועברו מיד למדריך