הבטיחו את מקומכם בכנס אורטופדיה רגשית 2.2.23

סדנת ברכיים, כפות ידיים וכפות רגליים

סדנא למניעת כאבים, התאוששות והחלמה מכאבי ברכיים, כפות ידיים וכפות רגליים.

ברוכים הבאים למפגש פוקח עיניים וסופר חשוב בן 4 שעות שיעסוק בתנועת הגוף ורגש לטובת ריפוי ומניעת כאב בשלושה צמתים סופר משמעותיים בגופנו: ברכיים, כפות רגליים וכפות ידיים.

אפשר לראות בכל אחד מהאזורים הללו (מפרק)  – צומת אנרגטי, כזה שמנתב אנרגית חיים בכוח הרצון והמחשבה לעבר תנועה כזו או אחרת, כמו כן המפרקים מהווים נקודות חיבור שמאפשרות לאנרגיה לצור תנועה מכל סוג, מכאן נבין לדוגמא שדלקת במפרק מסוים מספרת על תחושת תקיעות ופחד משתק משינוי, ביחס למשמעות הרגשית הספציפית של אותו המפרק כמובן.

  • כפות ידיים – שורש כף היד וכף היד עצמה מורכבים סה"כ מ 27 עצמות, זהו מבנה רב מפרקי ובעל שליטה עילאית. יחד נבין לעומק את המשמעות הרגשית של דלקת בתעלה הקרפאלית, טריגר פינגר, שבר בעצם הסירה ועוד פציעות נפוצות על מנת לעזור לעצמנו ולאחרים.
  • ברכיים – הידעת? כי מפרק הברך הינו המפרק המורכב ביותר בגוף האדם ועם הכי הרבה נוזלים? פרט גופני זה נמצא בהלימה למשמעות הרגשית העמוקה שהברכיים מקפלות בתוכן. דלקת, קרע במניסקוס, מים בברך, שחיקה ועוד, לכולם נתייחס בכובד ראש.
  • מפרק כף הרגל – פציעות בכפות הרגליים הינן דבר מתסכל ומגביל במיוחד, מדורבן בעקב, התכווצויות כואבות או כל פציעה אחרת הגורמת למגבלת תנועה ממשית, הן מבקשות מהאדם לעצור לרגע ולבחון הרגלים פנימיים שפועלים נגדו באופן ממשי, גם כאן נעמיק ונדייק יחד עם סיפורי מקרה, הדגמות ועוד.

 

 במהלך הסדנא נתרגל יחד מספר טכניקות שחשוב מאד להכיר, עם זמינות גבוהה ליישום בכל מקום ושעה, יחד עם חומר מודפס למקרה ותבקשי לרענן את הידע שחווינו במפגש, להצטרפות היכנסי והבטיחי את מקומך:

בוגרים משתפים

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בקרוב

רגע, מגיעה לך מתנה מיוחדת ממני...

לקבלת המדריך ׳10 טיפים לחיים בריאים׳ חינם השאירו שם וטלפון ותועברו מיד למדריך