ריטריט - אורטופדיה רגשית 16-15 לאוגוסט 2024 - לפרטים ושריון מקום - לחצו כאן

סדנא לריפוי גב תחתון, ישבן ומפרק הירך.

מוזמנים לסדנא מדהימה מבית אורטופדיה רגשית, מפגש מרתק בן 4 שעות, שצולל לעומק המשמעויות הרגשיות וריפוי הגב תחתון, שרירי הישבן ומפרק הירך.

הידעת? כאבי גב תחתון הם אחד הכאבים הנפוצים ביותר אצל בוגרים ונובעים ממגוון רחב של סיבות ובעיות גופניות,  עד כדי כך שהם הוגדרו כגורם מספר אחד לאובדן ימי עבודה במשק הישראלי.  אם כך, מהי המתנה שהגב התחתון והאגן צופנים עבור כל אחד ואחת מאיתנו?

נתחיל בסקירה פיזיולוגית (מבנה, תפקוד וכו') , נמשיך אל המשמעות רגשית (תדר נוירולוגי) יחד עם ניתוח סיפורי מקרה (study case ), מתן זמן חשוב לשאלות ועוד.

הסדנא מומלצת מאד ופתוחה לקהל הרחב, לבריאים ולכואבים, לכל מי שמבקשים להבין אחת ולתמיד את הסיפור של האזור הזה על מנת להעמיק לתהליכים, יחד עם כלים משמעותיים מאד ומעשיים לחיי היום יום להבנה, ריפוי וכמובן מניעת כאב.

  • גב תחתון – שרירי גב תחתון הינם חלק מזוקפי הגב ובנויים משתי שכבות שרירים מסיביות עיקריות, פנימית הצמודה לחוליות וחיצונית כמעטפת רחבה יותר,
  • שרירי הישבן – את צורת העכוז הבולטת מרכיבים שריר העכוז הגדול המרכיב את חלקו המרכזי של העכוז, העכוז מאפשר לאדם לשבת כשגבו זקוף, מבלי להשעין את כובד משקלו על רגליו, כפי שעושים יונקים אחרים, כדוגמת חתולי וכלבים.
  • מפרק ירך\אגן – מפרק הירך הינו מפרק כדורי, כלומר מפרק דמוי מכתש ועלי, הבנוי כשקע כדורי למחצה, מרבית ראש עצם הירך מכוסה בסחוס מפרקי שתפקידו לאפשר תנועת מפרק רחבה.

במהלך הסדנא נתרגל יחד מספר טכניקות שחשוב מאד להכיר, עם זמינות גבוהה ליישום בכל מקום ושעה, יחד עם חומר מודפס למקרה ותבקשי לרענן את הידע שחווינו במפגש, להצטרפות היכנסי והבטיחי את מקומך:

בוגרים משתפים

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בקרוב

רגע, מגיעה לך מתנה מיוחדת ממני...

לקבלת המדריך ׳10 טיפים לחיים בריאים׳ חינם השאירו שם וטלפון ותועברו מיד למדריך