רונן ארבל

מטפל בכיר ברפואה סינית

ליאת רבן

 מטפלת במגע, נומרולוגיה

בטי כהן

ליווי התפתחותי לתינוקות

אביבית ברקוביץ

מורה לקונדליני יוגה, מטפלת,
מפיקת סדנאות מודעות

כמטפל ברפואה סינית מזה למעלה מ-10 שנים הרגשתי לאחרונה שמשהו חסר לי, שהטיפול כמו שהוא היה - אינו שלם.

הרגשתי שאת החומר שלמדתי אני יודע, אבל משהו מאוד בסיסי בהבנת פנימיותו של המטופל, האדם העומד מולי חסר לי.

כשראיתי את הפרסום של הקורס 'באורטופדיה רגשית' של גלעד, משהו הרגיש נכון ומדויק, ולא סתם הופיע בזמן שחיפשתי תשובות ודרך להעמיק את יכולות הטיפול וההקשבה שלי,

כבר מהיום שהגעתי לקורס עם המפגש עם גלעד ופראנה, הרגשתי לב ענק וידעתי שהגעתי למקום הנכון, המרחב הנעים הכיל ועטף אותי ואפשר לי להטמיע את הידע הרב ממדי אותו קיבלתי מגלעד. התובנות נפלו למקומות המדויקים והצימאון האנרגטי איתו הגעתי הלך והתמלא ככל שהתקדמו המפגשים, כמטפל אני חייב לציין שהקורס של גלעד הוא אבן דרך חשובה בהבנה הטיפולית שלי. היום, מאז הקורס אני חווה דיוק, הקשבה אחרת - מהלב ולא מהראש, תוצאות מדהימות! ואפילו מספר הולך וגדל של מטופלים.

תודה גלעד על החוויה המדהימה ועל מי שאתה! מחכה כבר לקורס ההמשך.

"גלעד זה לא עוד מורה שבא להעביר את הידע שלו לתלמידים,
הוא בא בשליחות אמיתית לעזור לנו כמטפלות להבין את הידע הרחב שלו, להעמיק בפנימיות דרך הגוף לשחרר את מה שחוסם אותנו מלהתפתח, חוויתי את אחת הסדנאות המדהימות והפקתי ממנה רבות על עצמי, כי רק דרך זה אוכל לטפל באחר, מתוך מקום נקי, ההקשבה שלו לתלמיד ודרך הלימוד הוא מעבר למה שהכרתי בעבר, ועל כך ברצוני לומר לו תודה. 

תודה על שאיפשרת לי ללמוד אצלך, תודה שהיית בהקשבה מלאה. 

ותודה לאישה המדהימה שלצידך.

אנשים לא זוכרים מה אמרת להם, אבל לעולם לא ישכחו איך גרמת להם להרגיש,
אני מוקירה תודה ענקית לך גלעד שגרמת לי לחוות את עצמי מחדש".

"הקורס פתח בפניי שער לעולם גדול מאוד של משמעויות ותובנות בנוגע לכאבים: למה בעצם כואבת לי כל פעם רק כתף אחת? ולמה כל הכאבים מופיעים בעיקר בצד אחד של הגוף? והגב התחתון...להבין שלכאבים כרוניים יש משמעות רגשית וכאשר אנו מבינים את המשמעות הזאת ניתן לפתור את הכאב ביתר קלות – כי הרגש הוא זריז יותר מאשר החומר. זה פשוט מדהים!

קיבלתי מהקורס כלי להקשבה אחרת לגוף ולהבנה עמוקה ורחבה.

בנוסף קיבלתי חוויה עם הרבה ערך מוסף: תרגילים במגע, תהליכים להרפיה, מקרי מבחן אמיתיים מהחיים, משפטי חכמה אשר מלווים אותי כל יום והרבה אוכל טעים ובריא. הקורס מועבר בצורה מעניינת עם הומור וגם עם הרבה רגישות על ידי גלעד שימרון, מפתח ה"אורתופדיה רגשית". אני ממליצה על הקורס מכל הלב."